Pera Palas’ta Gece Yarısı

7/10 - (68 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Pera Palas’ta Gece Yarısı, Tarihî Pera Palas Oteli hakkında bir yazı dizisi hazırlamak için görevlendirilen gazeteci Esra’ nın başına beklenmedik bir olay gelir.

Film Türü Nedir ?

Skandallarla Politik, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Emre Şahin

Film Oyuncuları Kimdir ?

Hazal Kaya, Tansu Biçer, Selahattin Paşalı, James Chalmers, Yasemin Szawlowski, Engin Hepileri

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

Mart 2022

IMDb Puanı

7.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Pera Palas’ta Gece Yarısı, Tarihî Pera Palas Oteli hakkında bir yazı dizisi hazırlamak için görevlendirilen gazeteci Esra’ nın başına beklenmedik bir olay gelir. 1919 yılına açılan bir kapının varlığını fark eder. Yazı dizisi için otel de konaklamaya başlayan Esra, başına biran da beklenmedik bir olay meydana gelir. Bu keşfi sayesinde bam başka bir maceranın ortasında kendisini bulacaktır. Mustafa Kemal Atatürk’ e karşı düzenlenecek olan bir komplodan haberdar olmuştur. Artık Türkiye tarihinin tamamen geleceğini değiştirecek bu komplonun bertaraf edilebilmesi için çok tehlikeli bir maceranın için de kendisini bulur.

Fragman

Pera Palas’ta Gece Yarısı, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, tüm bölümler, imdb, inceleme, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, season, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle