Peri: Ağzı Olmayan Kız

Puan Verin
Film Özeti

Peri: Ağzı Olmayan Kız, bir santralde patlama olur ve bu patlama sonrasında dünyaya gelen çocuklardan biri olan Peri, santraldeki patlamanın etkisi nedeniyle ağzı olmadan doğar.

Film Türü

Macera, Fantastik

Film Yönetmeni

Can Evrenol

Film Oyuncuları

Denizhan Akbaba, Elif Sevinç, Özgür Civelek, Kaan Alpdayı, Sermet Yeşil

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Şubat 2020

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Peri: Ağzı Olmayan Kız, bir santralde patlama olur ve bu patlama sonrasında dünyaya gelen çocuklardan biri olan Peri, santraldeki patlamanın etkisi nedeniyle ağzı olmadan doğar. Peri hayatını kontrollü bölge ilan edilen ve karantinaya alınan bir kasabada geçirmektedir ve bu kasabada babası ile birlikte yaşamını sürdürmektedir. Peri bu kasabada babasından başka kimseyi tanımamakta ve bilmemektedir. Kasabada belirli sınırların dışına çıkmak tehlikelidir ve babası Peri’yi bu konuda sürekli olarak ikaz etmektedir. Günün birinde Peri babasını kaybeder ve hayatta tek başına kalır, kimsesi yoktur. Artık yalnız başınadır ve yaşam mücadelesi vermektedir. Bu arada yeni arkadaşlar edinir.

Edindiği arkadaşlar ile birlikte hayatta kalmaya çalışan Peri ve arkadaşları bir yandan avcılardan sürekli olarak uzak dururken bir yandan da patlama öncesinde neler olduğunu keşfederler.

Fragman

Peri: Ağzı Olmayan Kız, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın