Pervasız

Puan Verin
Film Özeti

Pervasız, Ünlü Polisiye yazarı Grace Miller, kitapların da daha çok katillerin içgüdülerini romanlarına yansıtmaktadır.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Federico Schlatter

Film Oyuncuları

Kate Winslet, Idris Elba, Dermot Mulroney, Beau Bridges

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Ocak 2022

IMDb Puanı

3.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Ünlü Polisiye yazarı Grace Miller, kitapların da daha çok katillerin içgüdülerini romanlarına yansıtmaktadır. Ancak kız kardeşinin beklenmedik bir çekil de cinayete kurban gitmesi şok etkisi yaratmıştır. Uzun süredir görüşmediği kız kardeşinin beklenmedik şekil de kendini arayıp yanına çağırmıştır. Fakat Grace, bir şeylerin yolunda olmadığını farkındadır ve vakit kaybetmeden kardeşinin yanına gider.

Kardeşi Washington, D.C.de yaşamakta ve geceleri ek iş yapmaktadır. Evinden web kamerası üzerinden erotik performans sergilediği ortaya çıkar. Kız kardeşinin yanına gitmesinden kısa bir süre kardeşi öldürülür. Katil psikolojisi üzerine olan uzmanlığını kardeşinin cinayetini aydınlatmak ve katilini bulmak için kullanacaktır. Cinayet davasına bakan başarılı ve bir o kadar soğuk kanlı olan dedektif Ed’in (Sam Page) uyarılarını dikkate almadan cinayet davasına dahil olmaya başlamıştır.

Fragman

Pervasız, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle