Peter Rabbit: Kaçak Tavşan

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Peter Rabbit: Kaçak Tavşan, Kahramanımız artık evlenmiş ailesiyle bir yuva kurmuştur. Ancak Peter, ailesiyle yaşadıkları bahçeden sıkılıp yeni macera arayışlarına girmiştir.

Film Türü Nedir ?

Macera, Komedi, Animasyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Will Gluck

Film Oyuncuları Kimdir ?

Rose Byrne, Domhnall Gleeson

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Ekim 2021

IMDb Puanı

6.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Peter Rabbit: Kaçak Tavşan, Kahramanımız artık evlenmiş ailesiyle bir yuva kurmuştur. Ancak Peter, ailesiyle yaşadıkları bahçeden sıkılıp yeni macera arayışlarına girmiştir. Bu sıra da ailesinin başı derde girer ve Peter Rabbit büyük şehir de ailesinin başında ki dertten kurtarabilmek için yepyeni maceralara atılır. Bea, Thomas ve tavşanlar eğreti bir aile kurarlar ama görünüşe göre Peter tüm çabalarına karşın afacanlık namından kurtulamamaktadır. Macera peşinde bahçeden dışarı çıkan Peter, kendini afacanlığının takdir edildiği bir dünyada bulur. Ancak, ailesi onu aramak için her şeylerini riske atınca, Peter’ın ne tür bir tavşan olmak istediğini çözme vakti gelir.

Fragman

Peter Rabbit: Kaçak Tavşan, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle