Pieces of Her

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Pieces of Her, Andy Oliver, Georgia’ nın sakin bir kasabasında annesi ile birlikte sıradan bir yaşam süren genç bir kadındır.

Film Türü Nedir ?

Dram, Suç, Gizem

Film Yönetmeni Kimdir ?

Minkie Spiro

Film Oyuncuları Kimdir ?

Toni Collette, Bella Heathcote, Jessica Barden, Joe Dempsie, Terry O’Quinn

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

4 Mart 2022

IMDb Puanı

6.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Pieces of Her, Andy Oliver, Georgia’ nın sakin bir kasabasında annesi ile birlikte sıradan bir yaşam süren genç bir kadındır. Bu sakin yaşamı uğradığı vahşi bir saldırı sonrası kabusa dönüşür. Bu saldırı sonrası annesi ile olan ilişkileri değişen genç kadının, onun hakkında düşünceleri tamamen değişmiştir. Ailesinin geçmişinde karanlık sırlar olduğu şüphesi kadının içini kemirmeye başlamıştır. Andy, bu karanlık geçmişin sırrını ortaya çıkartmak için çok tehlikeli bir yolculuğu göze almıştır. Amerika’yı baştan sona geçireceği bu tehlikeli yolculukta her şeyi göze almıştır. Annesinin karanlık geçmişi ile ilgili araştırmaya çıktığı bu yolculukta kendisini bekleyen gerçekleri ve tehlikeleri göze almıştır. Tek amacı bu karanlık geçmişin gün yüzüne çıkması ve kendisinin hayatını olumsuz etkilemesini engellemektir.

Fragman

Pieces of Her, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın