Playmobil Filmi

Puan Verin
Film Özeti

Playmobil Filmi, Küçük kardeşi Charlie hiç beklenmedik bir şekilde Playmobil Filmi’in büyülü çizgi film evreninde kaybolduğunda buna tamamen hazırlıksız olan Marla, onu eve geri getirmek için hayatının macerasına atılır.

Orjinal Adı

Playmobil

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

Lino DiSalvo

Film Oyuncuları

Daniel Radcliffe, Jim Gaffigan, Meghan Trainor

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2020

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Playmobil Filmi, Küçük kardeşi Charlie hiç beklenmedik bir şekilde Playmobil Filmi’in büyülü çizgi film evreninde kaybolduğunda buna tamamen hazırlıksız olan Marla, onu eve geri getirmek için hayatının macerasına atılır. Hiç bilmediği yeni ve çarpıcı diyarlara doğru fantastik bir yolculuğa başlarken, Marla pek de kahramana benzemeyen yeni arkadaşlarıyla birliktedir.

Çok güzel konuşan bir gıda kamyonu şoförü olan Del, tarz sahibi ve karizmatik gizli ajan Rex Dasher, samimi fakat geçimsiz bir robot, abartılı bir peri vaftiz annesi ve daha birçokları Marla’ya bu serüvende eşlik eder. Eğlence ve aksiyon dolu maceraları sayesinde Marla ve Charlie, hayat karşılarına ne çıkarırsa çıkarsın, kendilerine inandıklarında başaramayacakları hiçbir şey olmadığını fark eder.

Fragman

Playmobil Filmi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın