Plaza

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Plaza, Emre bir türlü atanamayan bir öğretmen, ailesinin ısrarları sonucu güvenlik kursu alarak bir bankada güvenlik görevlisi olur.

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Anıl Gelberi

Film Oyuncuları Kimdir ?

Onur Berk Arslanoğlu, Deniz Altan, Adnan Devran

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Temmuz 2021

IMDb Puanı

5.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Plaza, Emre bir türlü atanamayan bir öğretmen, ailesinin ısrarları sonucu güvenlik kursu alarak bir bankada güvenlik görevlisi olur.. Ancak burada işler pek istediği gibi gitmez ve banka kendisinden memnun kalmaz. Bunun üzerine çalıştığı yerden alınarak şirketin uzun zamandır boş olan bir plazasında görevlendirilir. Plaza İstanbul’da 27 katlı bir binadır ve Emre’den başka kimse yoktur. Bu boş plazada rahat bir şekilde ders çalışabileceği için çok memnundur. Ancak bir süre sonra plazada tek başına kalmak onu sıkmaya başlar. Kendisinden önce plazada çalışan görevli ile buluşur ve onun tavsiyesi üzerine yasak da olsa iş yerine bir bilgisayar getirir ve sohbet sitelerinde takılmaya başlar.

Artık ders çalışmayı boşlamıştır. İnternette birisi ile tanışır ve buluşur. Bu arada askerlik arkadaşı ona plazanın boş olması nedeniyle bazı zamanlarda kiralama ile gelir elde edebileceklerini söyler. Bir süre sonra haftanın belli günlerinde ihtiyacı olanlara plazanın bazı katlarını kiralamaya başlar. Ancak bu yaptıkları ileride ona oldukça pahalıya mal olacaktır.

Fragman

Plaza, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle