Prensin Düğünü

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Prensin Düğünü, New Yorklu kuaför Izzy kariyerinde önemli bir görev alır ve Prens Thomas‘ın düğünün de görevlendirilir.

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Federico Schlatter

Film Oyuncuları Kimdir ?

Laura Marano, Mena Massoud, Chelsie Preston-Crayford

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

20 Ocak 2022

IMDb Puanı

5.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Prensin Düğünü, New Yorklu kuaför Izzy kariyerinde önemli bir görev alır ve Prens Thomas‘ın düğünün de görevlendirilir. Ekibiyle birlikte görev alan Izzy düğün sırasında prens ile araların da bir kıvılcım olduğunu hisseder. Ancak aralarında ki fark birinin kuaförü vardır diğerinin ise ülkesi bu uçurum onları nasıl etkileyecektir.

Isabella kendine has bir yaşam tarzı ve sözlerini esirgemediği dobra bir tarzı vardır. Aklındakileri kelimeye dökmekten asla geri durmaz. Prens Thomas’ın ise yönettiği koca bir ülkesi vardır. Fakat aşık olmamasına rağmen siyasi nedenlerle denilebilecek bir evlilik yapmak üzeredir. Aşk evliliği olmaması ve istemediği bir evliliğe sürükleniyor olması prensi mutsuz etmektedir. Hikayenin sonunda iş mi? para mı? Aşk mı? galip gelecek.

Isabella ve iş arkadaşlarının kraliyet düğününde görev alma teklifi gelmesi ile hayatlarının fırsatı kapılarına gelmiştir. Onlar bu fırsatı iyi değerlendirmenin onları çok büyük bir başarıya götüreceğini farkındalardır. Ancak beklenmedik bir aşk hikayesinin başlangıcı olacağı kimsenin aklına gelmemiştir. Artık akılları ile mi yoksa kalplerinin sesine göre mi hareket edecekler bunun kararını vermek için bir dönüm noktasındalardır.

Fragman

Prensin Düğünü, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle