Proje

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Proje, yeni bir hap üretilir bu hap, kullananlara geçici süper güçler vermektedir ve bir o kadar da tehlikeli bir haptır.

Film Türü Nedir ?

Bilim KurguGerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ariel Schulman, Henry Joost

Film Oyuncuları Kimdir ?

Jamie Foxx,Joseph Gordon-Levitt,Dominique Fishback

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Ağustos 2020

IMDb Puanı

6.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Proje, yeni bir hap üretilir bu hap, kullananlara geçici süper güçler vermektedir ve bir o kadar da tehlikeli bir haptır. Bu hapın asıl üretim kaynağına ulaşmak isteyen eski bir asker, genç bir kız ve bir polisin yolları New Orleans şehrinde kesişir.

New Orleans sokaklarında gizemli bir hap ile ilgili söylentiler yayılır. Hapı kullananlarda birbirinden farklı süper güçler ortaya çıkmaktadır. Ancak kimse hapı kullanana kadar neler olacağını bilemez. Hapı kullananlardan bazıları görünmezlik, özel bir cilde sahip olmak gibi güçler elde ederken bazılarında da ölümcül reaksiyonlar ortaya çıkar. Hapın şehirde yayılması, bölgenin suç oranında ciddi bir artışa neden olunca yerel bir polis harekete geçer. Hapın yaratılmasından sorumlu olanların peşine düşen polis, bu süreçte genç bir satıcı ve intikam arzusu içinde olan eski bir askerle birlik olur.

Fragman

Proje, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın