Puan Aşkım | Netflix

6.1/10 - (100 {Puan})

Puan Aşkım filmi, Netflix dijital platformunda 7 Aralık 2022 tarihinde gösterime giren Romantik Komedi türündeki bir yapımdır. 1 saat 46 dakika süreye sahip olan film, 16 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Filmde genç bir çift son dönemde evliliklerinde sorunlar yaşamaya başlamıştır. Evliliklerini kurtarmak için her yolu deneyen çiftimiz bu denemelerden olumlu sonuçlar alamamıştır. Artık birlikteliklerinin en çok çıkmaza girdiğini düşündükleri bir zamanda bir uygulama keşfederler. Bu uygulamada birbirleri için yaptıkları her iyi şey için puan verilmektedir. Aynı şekilde kötü davranışlar için de puan silinmektedir. Çiftimiz evliliklerini tekrar düzene sokmak için bu uygulamayı kullanarak birbirlerine karşı olan olumlu ve olumsuz davranışlarını uygulama ile puanlamaya başlarlar. Başlangıçta her şey iyi gibi görünmektedir ancak bu durum bir süre sonra ikili arasında bir yarışa dönmeye başlar. Puan biriktirmek onlar için artık bir saplantı halini almaya başlar ve işler içinden çıkılmaz bir hale doğru ilerlemektedir.

Puan Aşkım Film Konusu | Özeti Nedir ?

Evli genç bir çiftin birliktelikleri her geçen gün sarsılırken, evliliklerini kurtarmak için her çareyi tüketmek üzeredirler. Günün birinde birbirlerine karşı yapılan iyi ve kötü davranışları puanlayan bir uygulama ile karşılaşınca bu uygulama üzerinden birbirlerine puan vermeye başlarlar.

Puan Aşkım Film Türü Nedir ?

Romantik Komedi

Puan Aşkım Film Yönetmeni Kimdir ?

Sebastián de Caro

Puan Aşkım Film Oyuncuları Kimdir ?

Luisana Lopilato, Juan Minujín, Cristina Castaño

Puan Aşkım Filmi Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Aralık 2022

Puan Aşkım Filmi IMDb Puanı – Film Süresi

1 Saat 41 Dakika

Yorum yapın