Radhe

Puan Verin
Film Özeti

Radhe film; Giderek daha fazla gencin uyuşturucuya bağımlı hale geldiği ve canlarını aldığı Hindistan’da uyuşturucu mafyası artar.

Film Türü

Aksiyon, Suç, Gerilim

Film Yönetmeni

Prabhu Deva

Film Oyuncuları

Salman Khan, Disha Patani, Randeep Hooda

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Mayıs 2021

IMDb Puanı

2.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Radhe film; Giderek daha fazla gencin uyuşturucuya bağımlı hale geldiği ve canlarını aldığı Hindistan’da uyuşturucu mafyası artar. Mumbai polisi cezalı memur Radhe’yi şehri temizlemek için görevlendirmeye karar verdi. Uyuşturucu ticaretine karşı oldukları için el ele vermeyi dilwar ve şehri temizlemesine yardımcı olacak Radhe’nin raporlama görevlisi komik ACP Avinash Abhyankar, Radhe’nin kredileriyle kaçarken Radhe, Avinash’ın kız kardeşi Dia’yı seviyor ve yaklaşmakta olan bir model gibi davranıyor.

Fragman

Radhe filmi 13 Mayıs 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Radhe Orjinal isimli Radhe filmi Aksiyon, Suç, Gerilim türünde ki film fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Radhe film yönetmeni koltuğunda Prabhu Deva otururken, yapımcılığını ve senaryosunu AC Mughil, Vijay Maurya tarafından kaleme almıştır. Radhe film oyuncuları ise Salman Khan, Disha Patani, Randeep Hooda gibi isimler süslemiştir. Radhe IMDb puanı 2,2 olarak güncellenmiştir.

Radhe film konusu

Radhe film; Giderek daha fazla gencin uyuşturucuya bağımlı hale geldiği ve canlarını aldığı Hindistan’da uyuşturucu mafyası arttı, Mumbai polisi cezalı memur Radhe’yi şehri temizlemek için görevlendirmeye karar verdi. Uyuşturucu ticaretine karşı oldukları için el ele vermeyi dilwar ve şehri temizlemesine yardımcı olacak Radhe’nin raporlama görevlisi komik ACP Avinash Abhyankar, Radhe’nin kredileriyle kaçarken Radhe, Avinash’ın kız kardeşi Dia’yı seviyor ve yaklaşmakta olan bir model gibi davranıyor.

Radhe film Fragmanı

Radhe, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle