Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe, Göbeklitepe’nin keşfi sonrasında yapılan arkeolojik araştırmalar sadece ülkemizde değil tüm dünyada büyük yankı oluşturmuştur.

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

İsmail Fidan

Seslendirme

Şirin Giobbi, Levent Kol, Yağmur Sergen, Hakan Coşar, Emine Sergen Kazbek

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

27 Aralık 2019

IMDb Puanı

5.7

Film Konusu

Göbeklitepe’nin keşfi sonrasında yapılan arkeolojik araştırmalar sadece ülkemizde değil tüm dünyada büyük yankı oluşturmuştur. Tüm dünyanın gözü kulağı Göbeklitepe’de yapılan araştırmalardır. Bu esnada Akın’a Şanlıurfa’da yaşayan arkadaşı Veysi’den bir kargo gelir. Akın paketi açtığında içerisinde bakır bir sini olduğunu görür ve buna bir anlam veremez. Bu esnada Veysi’den bir telefon gelir, Veysi telefonda Akın’a peşinde birileri olduğunu söylerken telefon bir anda kesintiye uğrar. Tayfa, ilginç motifler ile süslenmiş olan siniyi incelediği zaman bunun Göbeklitepe’ye ait olduğunu anlar. Rafadan Tayfa ekibi hem siniyi Göbeklitepe’nin kaşifi olan Başkan Amca’ya göstermek hem de ortadan bir anda kaybolan Veysi’yi bulmak için İstanbul’dan Şanlıurfa’ya doğru yola çıkar.

Fragmanı

Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle