Rafadan Tayfa 3: Galaktik Tayfa | Almanya’da Hangi Sinemalarda Gösterimde?

Puan Verin

Rafadan Tayfa 3: Galaktik Tayfa filmi, kısa bir süre önce Türkiye ve Almanya‘da gösterime girdi. Rafadan Tayfa 3: Galaktik Tayfa filmi Almanya’da hangi sinema salonlarında izleyebilirsiniz haberimiz detayında bulabilirsiniz. Film Almanya’da aşağıda gördüğünüz bölgelerdeki sinema salonlarında gösterime girmiştir.

Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa (2023) Konusu
Akın, astronomi kulübünün en gözde öğrencilerinden birisidir. Günün birinde dünya yörüngesinde bulunan bir uzay gemisi olduğunu keşfeder. Bu haber dünya çapında ses getirir. Uzay gemisi ile alakalı bir çok haber dünyadaki haber bültenlerinde ve gazetelerde yayınlanır. Bu keşfin yapılmasında Hayri’nin de katkısı olmuştur ve bu da ona bir şöhret kazandırır. Uzay gemisinde bulunan uzaylının dikkatini Hayri çeker ve Hayri’yi bularak onun yardım etmesini istemek üzere harekete geçer.


Vizyona gireceği gün sinema izleyicileri tarafından büyük bir merak ile beklenen Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa filmi nihayet beklendiği gibi izleyiciler ile buluştu. Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa filmine ilişkin merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz. Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Oyuncu kadrosu, konusu ve özellikle yayınlanan fragmanı ile oldukça büyük bir merak uyandıran Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa filmi için yapılan PR çalışmaları hedeflenen ilgiyi çekmiş görünmekte.

Yorum yapın