Rambo: Son Kan

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Rambo: Son Kan, eski bir asker olan John Rambo’yu Arizona’da yaşadığı çiftliğinde, yoğun bir şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile başa çıkmaya çalışırken buluyoruz.

Orjinal Adı

Rambo: Last Blood

Film Türü Nedir ?

Macera, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Adrian Grunberg

Film Oyuncuları Kimdir ?

Sylvester Stallone, Paz Vega, Yvette Monreal, Sheila Shah, Louis Mandylor

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

20 Eylül 2019

IMDb Puanı

6.1

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Rambo: Son Kan, eski bir asker olan John Rambo’yu Arizona’da yaşadığı çiftliğinde, yoğun bir şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile başa çıkmaya çalışırken buluyoruz. Bulabildiği her gündelik işin peşinde koşarak hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak, günün birinde arkadaşı Maria’dan aldığı bir haberle bu durum değişir. Emlak Müdürü olan Maria’nın torunu, bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra ortadan kaybolur. John Rambo, emeklilik günlerine bir ara vererek, arkadaşının torununun izini sürmek için sınıra doğru yola çıkar.

Yeni macerasında John Rambo, kayıp kızı bulmak için Meksika sınırı boyunca iz arar. Çok geçmeden bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte, işler oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için, üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Kahramanımız Rambo, kaçırılan kızları kurtarmak ve amansız bir suç liderini etkisiz hale getirmek için bütün yeteneklerini kullanmaya kararlıdır.

Fragman

Rambo: Son Kan, Rambo: Last Blood, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın