Reacher 2.sezon

10/10 - (2 {Puan})
Film Özeti

Reacher 2.sezon, Jack Reacher, emekli bir Askeri Polis Memurudur. Geçmişinden gelen düşmanlarının kumpası karşısında başı derde girmiştir.

Film Türü

Polisiye, Gerilim, Aksiyon

Film Yönetmeni

Steve Carell,Greg Daniels

Film Oyuncuları

Alan Ritchson, Maxwell Jenkins, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Chris Webster ve Bruce McGill

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2022

IMDb Puanı

8.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Reacher 2.sezon; Yönetmenliğini Nick Santora’ ın yaptığı Polisiye, Gerilim, Aksiyon türünde ki Reacher 2.sezon dizisi Amazon Prime Video izleyicisi ile buluşuyor. Lee Child’ın “Jack Reacher” roman serisinin ilki olan Killing Floor kitabından uyarlanan Amazon Prime orjinal dizisidir. Sersinin 2. sezonu onay aldı. Jack Reacher, emekli bir Askeri Polis Memurudur. Geçmişinden gelen düşmanlarının kumpası karşısında başı derde girmiştir. İşlemediği bir cinayet üzerine kalır ve artık bir katil zanlısı olarak aranmaktadır. Olayın arkasında oldukça karışık bir komplo olduğu ortaya çıkmıştır. Kirli polisler, karanlık iş adamları ve görevlerini kötüye kullanan politikacıların için de yer aldığı çok tehlikeli komployu çözebilecek tek kişi kendisidir.

Fragman

Reacher 2.sezon, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle