Recep İvedik 6

9.8/10 - (48 {Puan})
Film Özeti

Recep İvedik 6, Konya’ya giderken kendisini Kenya’da bulan Recep İvedik ve arkadaşı Nurullah’ın maceralarını konu ediyor.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Togan Gökbakar

Film Oyuncuları

Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Kasım 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Recep İvedik 6, Konya’ya giderken kendisini Kenya’da bulan Recep İvedik ve arkadaşı Nurullah’ın maceralarını konu ediyor. Recep İvedik’in hayatı kendisine gelen bir davet ile bambaşka bir hal alır. Davet ile Recep İvedik, kuru fasulye festivaline çağrılmaktadır. Daveti memnuniyetle karşılayan Recep, arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak Konya’ya doğru yola koyulur. Daha yolculuğa başlar başlamaz türlü talihsizlikler yaşayan ikili, yolculuğun sonunda kendilerini Konya yerine Kenya’da bulur.

Seyahat acentesinin hatası sonucu Kenya’ya gelen Recep ve Nurullah, Türkiye’ye geri dönmenin yolunu arar. Bilmedikleri bir coğrafyada bulunan Recep ile Nurullah, kendilerini birden iki düşman yerli kabilenin arasında bulur. Kendisine has yöntemlerle içinde bulunduğu vahşi dünyada ayakta kalmaya çalışan Recep’in başına bu süreçte birbirinden ilginç olaylar gelir.

Fragman

Recep İvedik 6, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın