Rem

Puan Verin
Film Özeti

Rem, Defne, genç bir bayandır. Erkek arkadaşı ise Kaan isminde bir erkektir. Defne geceleri çok tuhaf olaylar ile karşılaşmaktadır.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Berk Aygül

Film Oyuncuları

Öykü Bozkurt, Cemre Can Saatçi, Sebahat Adalar, Galip Akın

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Ocak 2020

IMDb Puanı

4.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Rem, Defne, genç bir bayandır. Erkek arkadaşı ise Kaan isminde bir erkektir. Defne geceleri çok tuhaf olaylar ile karşılaşmaktadır. Bu olaylara hiçbir anlam veremez. Kapılar aniden kendiliğinden kapanmakta, ışıklar sönmekte, ev sarsılmaya başlamakta ve Defne bambaşka bir kimliğe bürünmektedir. Ne olduğunu neden olduğunu bir türlü anlayamamaktadır. Erkek arkadaşı Kaan ile tatile çıkan Defne bu olayları daha da sık yaşamaya ve aynı zamanda sadece kendisine değil sevdiği adam olan Kaan’a da zarar vermeye başlar. Erkek arkadaşına zarar verecek hale geldiğini görünce de Kaan’dan ayrılmaya karar verir. Kaan, Defne’den ayırılınca çok büyük bir üzüntü içerisine girer. Sevdiği kadın ile tekrar birlikte olabilmesinin tek yolu ise Defne’nin yaşadığı bu olayları çözmektir.

Bu sorunları çözmek için yanına yeğeni Kemal’i de alarak Defne’nin annesinin yaşamakta olduğu Çınarlı köyüne gider. Ancak bu defa benzer olayları Kaan ve Kemal yaşamaya başlayacaktır ve işler daha da karışacaktır.

Fragman

Rem, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın