Resident Evil: biohazard

Puan Verin
Film Türü

Korku, Bilim-Kurgu, Aksiyon

Film Yönetmeni

Andrew Dabb

Film Oyuncuları

Ella Balinska, Lance Reddick, Turlough Convery, Tetiana Gaidar, Lea Vivier

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Temmuz 2022

IMDb Puanı

3.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Resident Evil: biohazard, Jade Wesker, küresel bir virüs salgınından etkilenen dünya koşullarından sonra hayatta kalma ve sorumluları bulma savaşı.

Küresel bir virüs salgınından tüm dünya çok kötü bir şekilde etkilenmiştir. Virüsün etkilerinin yol açtığı olumsuzlukların üzerinden yıllar sonra Jade Wesker’ ın bir yandan hayatta kalma diğer yandan da bu olayın sorumlulularını bulma savaşına girişmiştir.

Virüs salgınının üzerinden 14 yıl geçmiş ve yıl 2036′ ya gelmiştir. Jade Wesker, dünyayı ele geçirmiş enfekte olmuş garip yaratıklara karşı büyük bir savaş içine girmiştir. Yeni Raccoon şehrinde ki geçmişi ve babasının Umbrella Corporation akıl almaz ve tüyler ürperten bağı ile yüzleşmesine neden olmuştur. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de kız kardeşinin başına gelenleri öğrenmesi ile bu büyük savaşın kaçınılmaz kahramanı haline gelmiştir.

Fragmanı

Resident Evil: biohazard, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın