Resmi Sırlar

7.3/10 - (59 {Puan})
Film Özeti

Resmi Sırlar, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’ne yönelik gerçekleştirilmesi muhtemel bir NSA operasyonunu İngiltere’de yayın yapan bir gazete tarafından sızdırılır.

Orjinal Adı

Official Secrets

Film Türü

Gerilim, Dram, Biyografi

Film Yönetmeni

Gavin Hood

Film Oyuncuları

Keira Knightley, Matthew Goode, MyAnna Buring, Ralph Fiennes, Matt Smith

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Ocak 2020

IMDb Puanı

7.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Resmi Sırlar, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’ne yönelik gerçekleştirilmesi muhtemel bir NSA operasyonunu İngiltere’de yayın yapmakta olan Londra Observer gazetesi yazarı Martin Bright’a bir mail aracılığı ile sızdıran Katherine Gun, verdiği bu bilgiye karşılık olarak hakkında tutuklama kararı alınır. Katherine Gun, savaşlara  karşıdır ve onları durdurarak yaşam kurtarmayı amaçlamaktadır. Katherine Gun gibi bir istihbarat personelinin başına gelenler nedeni ile bu gizli bilgi tüm dünya manşetlerine taşınır.

Official Secrets, Gazeteci Martin, Katherine’in serbest kalması için gerekli olan delillere ulaşmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda kendilerini zor durumda bırakan komployu da çözmeye çalışmaktadır. Bu esnada Katherine’de yaşamını devam ettirebilmek ve evliliği adına hayatta kalmak için çaba sarf etmek zorundadır. Birçok tehlikeyi atlatan ve mücadele eden Martin sonunda komployu çözmeyi başarabilecek mi?

Fragman

Resmi Sırlar, Official Secrets, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın