Resmi Yarışma

8/10 - (1 {Puan})

Vizyona gireceği gün sinema izleyicileri tarafından büyük bir merak ile beklenen Resmi Yarışma filmi nihayet beklendiği gibi izleyiciler ile buluştu. Resmi Yarışma filmine ilişkin merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz. Resmi Yarışma filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Oyuncu kadrosu, konusu ve özellikle yayınlanan fragmanı ile oldukça büyük bir merak uyandıran Resmi Yarışma filmi için yapılan PR çalışmaları hedeflenen ilgiyi çekmiş görünmekte.

Resmi Yarışma Film Konusu | Özeti Nedir ?

Dram ve Komedi türünde bir yapım olan film 1 saat 55 dakika süreye sahiptir. Milyoner bir girişimci ikonik bir film çekmeye karar verirse kesinlikle en iyisini talep eder. Ünlü film yapımcısı Lola Cuevas bu tutkulu projeyi çekip çevirecek ve yürütecek kişi olarak görevlendirilir.

Filmin başrollerinde ise çok büyük yeteneğe (ve yeteneklerinden de büyük egolara) sahip olan iki oyuncu vardır: Hollywood’un yakışıklı ve ünlü oyuncusu Félix Rivero  ve radikal bir tiyatro oyuncusu olan Iván Torres. İkisi de büyük birer efsane olsalar da muhteşem bir arkadaşlıkları olduğu söylenemez. Lola’nın giderek daha da garipleşen girişimleri sonucunda Félix ve Iván sadece birbirleriyle değil, aynı zamanda kendi miraslarıyla da yüzleşmek zorundadır. Kameralar kayda başladığında sahnede kim kalacak?

Resmi Yarışma Film Türü Nedir ?

Komedi, Dram

Resmi Yarışma Film Yönetmeni Kimdir ?

Gastón Duprat, Mariano Cohn

Resmi Yarışma Film Oyuncuları Kimdir ?

Penélope Cruz, Antonio Banderas, Oscar Martínez

Resmi Yarışma Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

02 Aralık 2022

Resmi Yarışma IMDb Puanı – Film Süresi

7.1 | 1 Saat 55 Dakika

Yorum yapın