Ride or Die

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Ride or Die, İki kadının arasında gelişen aşk hikayesine konu ediliyor. Rei yıllardır uzaktan uzağa aşık olduğu kadını izlemektedir.

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram, Romantik

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ryuichi Hiroki

Film Oyuncuları Kimdir ?

Kiko Mizuhara, Honami Satô, Shunsuke Tanaka

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Nisan 2021

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Ride or Die, İki kadının arasında gelişen aşk hikayesine konu ediliyor. Rei yıllardır uzaktan uzağa aşık olduğu kadını izlemektedir. Sevdiği kadın evlidir ve normal bir ilişki olmamasından dolayı duygularını açık edemez. Nanae, henüz 20 li yaşlarından erken evlilik yapmış ve mutsuz bir evlilik sürdürmeye çalışan genç bir kadındır. Acımasız ve şiddet yanlısı bir eşi vardır ve sürekli şiddet görmektedir. Sürekli şiddet gördüğü bu mutsuz evliliğinden nasıl kurtulacağını bilemeyen çaresiz bir kadındır. Rei, yıllardır aşık olduğu kadının kocasından sürekli şiddet görmesine dayanamaz ve onun bu durumdan kurtulmasında yardımcı olur. Birlikte kaçan iki genç kadın arasında zamanla büyük bir aşk başlar.

Fragman

Ride or Die, Until Life Do Us Part, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle