Riverdance

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Riverdance, İrlanda doğumlu Keegan ve İspanya doğumlu arkadaşı Moya’ nın çıktıkları fantastik yolculuk maceraları konu ediliyor.

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Federico Schlatter

Film Oyuncuları Kimdir ?

Pierce Brosnan,Sam Hardy,Hannah Herman Cortes

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Ocak 2022

IMDb Puanı

5.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Riverdance, İrlanda doğumlu Keegan ve İspanya doğumlu arkadaşı Moya’ nın çıktıkları fantastik yolculuk maceraları konu ediliyor. Keegan ve Moya başlarına gelen üzücü bir kaybın ardından kendilerini bir maceraya atmaya karar verirler. Çıktıkları bu yolculukta onlara sihirli geyik sürüsü eşlik etmektedir. Fakat çıktıkları bu yolculuğun tehlikesinden ve umutsuzluğunda tek silahları danslarıdır. Dans ederek tüm sorunların üstesinden geldiklerini fark etmeleri çok da uzun sürmez.

Çıktıkları bu yolculuk onları Megaloceros Giganteus’un efsanevi dünyasına doğru sürüklemektedir. Burada hayatlarına anlam katacak olan Riverdance’ın değerinin hayatlarına kattıklarını öğreneceklerdir.

Fragman

Riverdance, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle