Robot Ron Bir Sorun Var

Puan Verin
Film Özeti

Robot Ron Bir Sorun Var, gelişen teknoloji ile birlikte çocuklar için robotlar üretilir, asosyal bir çocuk ile bir robot arasındaki ilişkiyi anlatıyor.

Orjinal Adı

Ron’s Gone Wrong

Film Türü

Animasyon, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni

Alessandro Carloni, Jean-Philippe Vine

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Ekim 2021

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Robot Ron Bir Sorun Var, gelişen teknoloji ile birlikte çocuklar için robotlar üretilir, asosyal bir çocuk ile bir robot arasındaki ilişkiyi anlatıyor. Bu robotlar çocuklar ile birlikte yürüyebilmekte, onlara arkadaşlık etmektedir. Barney hayli içine kapanık ve asosyal bir kişiliğe sahiptir. Babası bir gün olan doğum günü hediyesi olarak bu robotlardan birini satın alarak hediye eder. Ancak Barney robotu devreye aldığında bu robotun arızalı olduğunu görür. Başlangıçta robotunun bu şekilde diğer çocukların robotlarından farklı ve arızalı olması onu üzer. Ancak zaman ilerledikçe robotu ile arasındaki bağ git gide güçlenmeye başlar ve birlikte oldukça eğlenceli zamanlar geçirmeye başlarlar.

Fragman

Robot Ron Bir Sorun Var, Ron’s Gone Wrong, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle