Rose Adası’nın İnanılmaz Hikayesi

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Rose Adası’nın İnanılmaz Hikayesi Filmin konusu, 1968 yılında kurulan “Rose Adası Cumhuriyeti” gerçek hayattan alınarak hikayeleştirilmiş Netflix orjinal filmi olarak yayınlanmıştır.

Film Türü Nedir ?

Komedi, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Sydney Sibilia

Film Oyuncuları Kimdir ?

Elio Germano, Matilda De Angelis, Tom Wlaschiha, Luca Zingaretti, Fabrizio Bentivoglio, Leonardo Lidi, François Cluzet

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

9 Aralık 2020

IMDb Puanı

7.9

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Rose Adası’nın İnanılmaz Hikayesi Filmin konusu, 1968 yılında kurulan “Rose Adası Cumhuriyeti” gerçek hayattan alınarak hikayeleştirilmiş Netflix orjinal filmi olarak yayınlanmıştır. İdealist bir mühendisin hayalinin gerçek olması için verdiği mücadelenin konu edildiği harika bir öykü. Giorgio Rosa hayat hikayesinden yola çıkarak senaryolaştırılan film İtalya kıyısın da kendi adasını inşaa eden ve “Rose Adası Cumhuriyeti” kurulması için mücadele veren bir mühendisin inanılmaz hikayesi anlatılmaktadır. Giorgio Rosa, Adriyatik Denizi kıyısında 400 metrekarelik platform üzerine kurduğu Rose Adası’ nın ‘Esperanto’ dil olarak kabul ettirerek İtalyan hükümeti ve AB ve Avrupa Konseyi ile verdiği mücadeleyi kazanarak Rose Adası Cumhuriyeti’ ni kurmasının öyküsü filme yansıtılmıştır.

Fragman

Rose Adası’nın İnanılmaz Hikayesi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın