Sabrina

4.6/10 - (52 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Sabrina, Küçük kız Vanya, ailesinin ölümü ile tek başına kalmış bir çocuktur. Küçük kıza oyuncak üreticisi Aiden amcası ve Maira teyzesi sahip çıkar ve artık Vanya, onlarla yaşamaya başlamıştır.

Film Türü Nedir ?

Korku Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

Rocky Soraya

Film Oyuncuları Kimdir ?

Luna Maya, Christian Sugiono, Sara Wijayanto

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Temmuz 2018

IMDb Puanı

4.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Sabrina, Küçük kız Vanya, ailesinin ölümü ile tek başına kalmış bir çocuktur. Küçük kıza oyuncak üreticisi Aiden amcası ve Maira teyzesi sahip çıkar ve artık Vanya, onlarla yaşamaya başlamıştır. Amcası küçük kıza oyuncak fabrikasından yeni çıkan bir bebek hediye eder. Sabrina isimli bu oyuncak bebek ürkütücü görünüşünün yanı sıra daha da gizemli bir yanı vardır. Vanya, okul da arkadaşlarıyla vakit geçirirken arkadaşları ona bir oyun öğretirler. Bu oyun ölülerle iletişime geçmeyi sağlayan bir oyundur.

Küçük kız yaptığı bir hata sonucu şeytani bir gücün ortaya çıkmasına neden olmuştur. Durumun tehlikesini fark eden amcası ve teyzesi şeytan çıkarma uzmanı olan komşuları Raynard ve Laras islimli çifttin yardımını istemek zorunda kalırlar. Geçmişin de Laras’ ın bu iblisle görülecek bir hesabı vardır ve artık hesaplaşma zamanı gelmiştir.

Fragman

Sabrina, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın