Sadece Bir Gece

9/10 - (2 {Puan})
Film Özeti

Sadece Bir Gece, evli bir çift olan Tamer ve Begüm karşılarında vermek zorunda oldukları zor bir karar ile sınanmaktadırlar.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Sinan Biçici

Film Oyuncuları

Tuba Ünsal, Cemal Hünal, Gürgen Öz

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Şubat 2022

IMDb Puanı

7.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Evli bir çift olan Tamer ve Begüm karşılarında vermek zorunda oldukları zor bir karar ile sınanmaktadırlar. İşlerin de başarılı kariyer sahibi insanlar olan evli çiftin yaşamlarına konuk oluyoruz. Arkadaşlarıyla eğlenmek için dışarı çıktığı bir gece Taner’ in barda tanıştığı bir kadın ile birlikte olması hayatlarının tüm düzenini bozmuştur. O geceden sonra kadınla herhangi bir şekil de iletişim kurmamasına rağmen bunun hayatına getireceği olumsuzlukları önceden hesaplayamamıştır. Ancak Begüm, kocasının tavırlarında bir gariplik olduğunu farkındadır. Tamer’ i bu konuda sıkıştırması üzerine karısına tüm olanları anlatarak ondan kendisini affetmesini diler.

Fragman

Sadece Bir Gece, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın