Şahane Hayaller

Puan Verin
Film Özeti

Şahane Hayaller, Sosyal medyada Nalet Bebe adı ile ünlü olan Ömer Başdoğan senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı filmde Ömer isimli bir gencin şair olma hevesi nedeniyle çevresindeki insanlarla yaşadığı sorunları komik bir dille anlatmaktadır.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Ömer Faruk Yardımcı

Film Oyuncuları

Ömer Başdoğan, Cemil Şahin, Çetin Altay, Suzan Aksoy, Salih Kalyon

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Şubat 2020

IMDb Puanı

3.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Sosyal medyada Nalet Bebe adı ile ünlü olan Ömer Başdoğan senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı filmde Ömer isimli bir gencin şair olma hevesi nedeniyle çevresindeki insanlarla yaşadığı sorunları komik bir dille anlatmaktadır. Ömer, gençliğinden beri içinde taşıdığı şiir aşkı nedeniyle 30 lu yaşlarına kadar tabiri caizse bir baltaya sap olamamıştır. Yüzlerce şiir yazmıştır ama bu şiirlerin hiç birisi edebi anlamda bir değer taşımamaktadır. Günün birinde liseden arkadaşı olan Ali ile karşılaşır. Ali, Ömer’i kitap çıkartma konusunda ikna eder. Kitap çıkarırsa kısa sürede satılacağını ve oldukça ünlü olacağına aklı yatan Ömer kitabı çıkartmak için annesinden borç alır.

Uzun uğraşılar sonunda nihayet kitabı bastırmayı başarır ancak kitap daha ilk baskısında hüsrana uğrar ve beklenilen satışı gerçekleştiremez. Ömer, hem borçlarını geri ödeyebilmek hem de şairlik hayallerini gerçekleştirebilmek için büyük bir maceraya atılır.

Fragman

Şahane Hayaller, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın