Şahmaran 1. Sezon 2. Bölüm | Netflix izle

7.5/10 - (10 {Puan})

Fantastik ve Macera türünde bir yapım olan Netflix Şahmaran 1. sezon 2. bölüm izle, konusu, oyuncuları, inceleme ve yorumları yanı sıra diziye ait fragmanı da sizler için hazırladık. Netflix dijital platformunda 20 Ocak 2023 tarihinde yayınlanmaya başlayan Şahmaran 1. Sezon ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları haberimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Baş rollerinde Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz‘in yer aldığı dizi Dram ve Fantastik türde bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şahmaran Dizi Konusu Nedir ?

Şahsu bir öğretim görevlisidir ve işi gereği Adana’ya gider. Büyük babası yıllar önce annesini terk etmiştir. Şahsu Adana’ya giderken büyük babası ile de yıllar sonra yüzleşmek durumundadır. Bu yolculuk esnasında Mar olarak adlandırılan ve Şahmaran’ın soyundan gelen sıra dışı bir topluluğun içine karışır. Mar olarak adlandırılan bu topluluk, aşk ve bilgeliğin bir sembolü olan Şahmaran efsanesine inanmaktadırlar. Şahsu’nun gelişi adeta bir kehanetin işaretlerinden birisidir ve artık kehanetin tamamlanmasını beklemeye başlarlar. Şahsu geçmişte yaşananların hesabını sormak isterken yolu Maran ile kesişir ve kendini hiç beklemediği bir aşkın ortasında bulur.

Şahmaran Dizisi Oyuncuları

Serenay Sarıkaya

Burak Deniz

Mustafa Uğurlu

Mahir Günşiray

Ebru Özkan

Mert Ramazan Demir

Hakan Karahan

Elif Nur Kerkük

Mehmet Bilge Aslan

Yorum yapın