Şans Tanrıçası

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Şans Tanrıçası, on beş yıllık ilişki geçmişleri olan Alessandro ve Arturo, birbirlerine karşı tutkulu aşkları zamanla yerini sevgiye bırakarak güzel bir yaşamları mevcuttu.

Orjinal Adı

La dea fortuna

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ferzan Özpetek

Film Oyuncuları Kimdir ?

Stefano Accorsi, Jasmine Trinca, Edoardo Leo, Serra Yılmaz, Sara Ciocca

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Mart 2022

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Şans Tanrıçası, on beş yıllık ilişki geçmişleri olan Alessandro ve Arturo, birbirlerine karşı tutkulu aşkları zamanla yerini sevgiye bırakarak güzel bir yaşamları mevcuttu. Ancak son dönemlerde tarif edemedikleri bir kriz içindedirler. Bu sırada yakın arkadaşlarından kendilerine gelen bir teklif hayatlarında beklenmedik değişiklikler olmasına neden olacaktır. Yakın arkadaşları Alessandro ve Arturo bir süreliğine seyahate çıkmak durumundadır. Bu süreçte çocuklarına bakmaları konusunda onlardan ricacı olurlar. Bu ricalarını memnuniyetle kabul eden çiftin yaşamı beklenmedik şekil de değişim göstermeye başlar.

Fragman

Şans Tanrıçası, La dea fortuna, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın