Sansür

6/10 - (75 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Sansür – Censor, 1980’li yıllarda slasher videoları oldukça ilgi görmekte ancak bu tür filmlerde aşırılıklar izleyiciye sansürlenmektedir.

Orjinal Adı

Censor

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Prano Bailey-Bond

Film Oyuncuları Kimdir ?

Niamh Algar, Michael Smiley, Nicholas Burns, Vincent Franklin, Sophia La Porta

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Ekim 2021

IMDb Puanı

6.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Sansür, 1980’li yıllarda slasher videoları oldukça ilgi görmekte ancak bu tür filmlerde aşırılıklar izleyiciye sansürlenmektedir. Enid, bir sansür kurulunda görev yapmakta ve slasher türündeki filmlerde aşırı sert sahnelerin sansürlenmesi görevini yürütmektedir. Günün birinde kendisinin onayladığı ve vizyona giren slasher bir filmde konu alınan yöntem kullanılarak bir dizi cinayetler işlenir. Enid, onay verdiği bir film üzerinden kurgulanarak işlenen cinayet nedeniyle derinden sarsılır. Ancak kendisini daha da derinden sarsacak olay filmde kendi hayatından bazı kesitlerinde bulunduğu korkunç sahneler yer almaktadır.

Fragman

Sansür, Censor, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle