Sardunya

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Sardunya, 19 yaşındaki Defne’nin ilgisiz ve ihmaller ile dolu bir aile yaşamı arasında hayat ve gelecek mücadelesi konu ediliyor.

Film Türü Nedir ?

Dram, Suç

Film Yönetmeni Kimdir ?

Çağıl Bocut

Film Oyuncuları Kimdir ?

Evren Duyal, Zeyno Eracar, Ahsen Eroğlu, İlayda Elif Elhih, Ali Seçkiner Alıcı

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

 12 Şubat 2022

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Sardunya, 19 yaşındaki Defne’nin ilgisiz ve ihmaller ile dolu bir aile yaşamı arasında hayat ve gelecek mücadelesi konu ediliyor. Üniversite sınavlarına az bir zaman kala Defne, babasının ciddi bir hastalık geçirdiğini öğrenir. Yaşadıkları yer olan Urla’ ya dönen Defne babasının beyin kanaması geçirdiğini öğrenmiştir. Beyin kanaması sonucu babası felç kalmıştır. Öte yandan hasta halası ile de uğraşmak zorundadır. Üniversite sınavı öncesi üst üste gelen bu olaylar Defne’ yi tam bir aile dramının içine sürüklemektedir. Halasının bu dönem de intihar etmesine de tanık olan genç kız tam bir çıkmazın içine girmek üzeredir.

Fragman

Sardunya, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle