Şarkını Söyle 2

Puan Verin
Film Özeti

Şarkını Söyle 2, Buster Moon hayvan dostları ile birlikte NewMoon Tiyatrosu’nda sergiledikleri şovlar ile bulundukları yerde yerel bir başarıya imza atmayı başarmışlardır.

Orjinal Adı

Sing 2

Film Türü

Komedi, Animasyon, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni

Garth Jennings

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Ocak 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Şarkını Söyle 2, Buster Moon hayvan dostları ile birlikte NewMoon Tiyatrosu’nda sergiledikleri şovlar ile bulundukları yerde yerel bir başarıya imza atmayı başarmışlardır. Buster şimdi çok daha büyük bir başarıya imza atmanın hayallerini kurmaktadır. Redshore şehrinde bulunan Crystal Tower Tiyatrosu’nda bir oyun sergilemek düşlerini süslemeye başlamıştır. Ancak ekipte yer alan hiç kimsenin bunu gerçekleştirmek için yeterli düzeyde bir bağlantısı bulunmamaktadır. Bunu gerçekleştirmek için Crystal Entertainment’ı yöneten kurt Jimmy Crystal’ın dikkatini bir şekilde çekmek zorundadırlar. Bunun için de ofise gizlice girerler.

Jimmy Crystal’ı bir şov için ikna etmek isterler ve aslan rock yıldızı CLay Calloway’in de şovlarında yer aşacağını söylerler. Ama bir sorun vardır, ekipte Clay ile tanışan hiç kimse bulunmamaktadır. CLay , eşini kaybettikten sonra hiçbir yerde sahne almamış ve kendini soyutlamıştır. Onu sahne şovlarına katılmaya ikna etmek için öncelikle nerede olduğunu bulmaları gerekmektedir. Buster bunu gerçekleştirmek üzere yola çıkar ve heyecan dolu bir maceraya adım atmış olur.

Fragman

Şarkını Söyle 2, Sing 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle