Scare Me

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Scare Me, İki yazarın ilginç bir şekilde yollarının kesişmesi ile başlayan dostluklarının garip gelişimini anlatan biraz komik biraz korku dolu anlar yaşatacak bir filmdir.

Film Türü Nedir ?

Komedi – Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Josh Ruben

Film Oyuncuları Kimdir ?

Aya Cash, Josh Ruben, Rebecca Drysdale

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

24 Ocak 2020

IMDb Puanı

5.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Scare Me, İki yazarın ilginç bir şekilde yollarının kesişmesi ile başlayan dostluklarının garip gelişimini anlatan biraz komik biraz korku dolu anlar yaşatacak bir filmdir. Fred, başarısız ve bir o kadar da umutsuz bir metin yazarıdır. Hayatın da ileri adımlar atmak için karar verir ve ilk romanını yazmak için kolları sıvar. İlk romanı onun için çok önemlidir bunun için konsantre olum rahat bir şekilde romanını tamamlayabilmek için şehir de bir ev tutmuştur.

Ormanda sabah sporu için koşuya çıktığın da beklenmedik bir karşılaşma hayatına farklı bir yön vermek üzeredir. Tesadüfen Fanny ile karşılaşmıştır. Fanny, Başarı ama bir o kadar da kendini beğenmiş genç bir yazardır. Korku romanları üzerine kendini ısmatlamıştır. Birlikte vakit geçirmek için eve giderler. Akşam vakti bir anda elektriklerin kesilmesi üzerine bunu birbirlerine korku dolu hikayeler anlatarak zamanı değerlendirmeye başlarlar. Bu hikayeler Fred’ in hayatında bilinçaltına saklanan en büyük korkuları ile yüzleşmesine neden olmuştur.

Fragman

Scare Me, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın