Scoob!

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Scoob!, Hanna – Barbera’nın ölümsüz eseri Scooby Doo’da Shaggy ve Scooby Doo’nun nasıl bir araya geldiklerine ve Gizem Avcıları ekibinin kuruluş hikayesine değinilmektedir.

Film Türü Nedir ?

Komedi, Animasyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Tony Cervone

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

18 Eylül 2020

IMDb Puanı

5.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Hanna – Barbera’nın ölümsüz eseri Scooby Doo’da Shaggy ve Scooby Doo’nun nasıl bir araya geldiklerine ve Gizem Avcıları ekibinin kuruluş hikayesine değinilmektedir.

Scooby ve Shaggy yaşamları süresince birbirlerinin en iyi dostları olmuşlardır. Onlara ilave olarak genç birer dedektif olan Fred, Velma ve Daphne ile beraber Gizem Avcıları ekibini kurmuşlardır. Filmde ekibin birbiri ile tanışması ve kurulmasına değinilmektedir. Ekip bugüne kadar birbirinden ilginç ve gizemli olayı çözmeyi başarmıştır. Ancak şimdi karşılarında hayli zorlu bir görev durmaktadır. Cerberus bir hayalet köpektir ve dünyayı tehdit etmek için yola çıkmıştır. Dünya büyük bir tehlike altındadır ve Gizem Avcıları ekibi iş başındadır.

Fragman

Scoob!, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın