Seberg

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Seberg, Ünlü bir aktris olan Jean Seberg, 1960’lı yıllarda Los Angeles eyaletinde Afro- Amerikalı aktivist bir örgüt olan Black Panther Partisi’ne destek olan ve bu insanların hak mücadelesinde onlarla birlikte hareket eden kişi olmuştur.

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram, Biyografi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Benedict Andrews

Film Oyuncuları Kimdir ?

Kristen Stewart, Margaret Qualley, Zazie Beetz, Anthony Mackie, Jack O’Connell

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Mart 2020

IMDb Puanı

5.9

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Seberg, ünlü bir aktris olan Jean Seberg, 1960’lı yıllarda Los Angeles eyaletinde Afro- Amerikalı aktivist bir örgüt olan Black Panther Partisi’ne destek olan ve bu insanların hak mücadelesinde onlarla birlikte hareket eden kişi olmuştur. Ünlü bir aktristin bu örgüte öncülük etmesi ve desteklemesi Amerikan hükümeti tarafından kabul edilebilecek bir husus değildir bu nedenle FBI tarafından takibe alınır. Seberg her ne kadar bu girişime desteğini tüm gücüyle devam ettirse de FBI onu adım adım izlemekte, telefonlarını dinlemekte, Seberg sık sık tehditler almaktadır.

Ünlü bir aktris olan Jean Seberg’in gerçek yaşam hikayesinden uyarlanan filmde ünlü aktristin 1960’lı yıllarda Los Angeles’ta Afro-Amerikalıların haklarını elde edebilmesi için kurulan Black Panther örgütünü desteklemesi sonrasında yaşadığı olaylara yer verilmektedir. Seberg, desteğini göstermeye başladığı andan itibaren büyük tepkileri üzerinde toplamıştır ve FBI tarafından da takibe alınmıştır. Kariyeri dahi büyük bir tehlikeye girmiştir ama o bu mücadelesinden geri adım atmayacak ve mücadele etmeye devam edecektir.

Fragman

Seberg, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın