Sefiller

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Sefiller, suçları önlemek için kurulan bir ekibe yeni katılan Stephane’nin yaşadığı olaylara yer verilmektedir.

Orjinal Adı

Les Misérables

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ladj Ly

Film Oyuncuları Kimdir ?

Damien Bonnard, Alexis Manenti, Djibril Zonga, Issa Perica, Jeanne Balibar

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

31 Ocak 2020

IMDb Puanı

7.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Sefiller, suçları önlemek için kurulan bir ekibe yeni katılan Stephane’nin yaşadığı olaylara yer verilmektedir. Paris sokaklarında ve özellikle banliyölerinde suç oranları artış göstermektedir. Burada yaşayan insanlar hatta çocuklar dahi birçok kirli işe bulaşmışlardır. Bu olayları dindirmek ve suçlular ile mücadele etmek için görev yapan bir birliğe yeni katılmış olan Staphane, ekip arkadaşlarının suçlar ile mücadele ederken insanlara kanunlara aykırı müdahalelerde bulunduklarını gözlemler.

Les Misérables, yaşadığı olayları sorgulayan Stephane, ekip arkadaşları tarafından birliğe yeni katılmasına rağmen onlara akıl vermeye çalışmakla suçlanır. Bir yandan ekibin bir parçası olmak isteyen genç adam diğer taraftan ise ekip arkadaşlarının yaptıklarını onaylamamaktadır. İnsanlar bu ekibe saygı duymamakta sadece korkmaktadır. Günün birinde gerçekleştirdikleri operasyonu çete üyesi bir çocuk drone ile çekecektir ve bu görüntüler ekibin başını derde sokacaktır.

Fragman

Sefiller, Les Misérables, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın