Sekiz Buçuk

Puan Verin
Film Özeti

Sekiz Buçuk, Guido Anselmi bir yönetmendir ve yeni filmi için çalışmalar yürütmektedir. Ancak yönetmen filme olan ilgisini kaybetmiştir diğer bir deyişle ise projesinde bir tıkanma yaşamaktadır.

Orjinal Adı

The Mountain Between Us

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Federico Fellini

Film Oyuncuları

Marcello Mastroianni, Anouk Aimée, Claudia Cardinale

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Sekiz Buçuk, Guido Anselmi bir yönetmendir ve yeni filmi için çalışmalar yürütmektedir. Ancak yönetmen filme olan ilgisini kaybetmiştir diğer bir deyişle ise projesinde bir tıkanma yaşamaktadır. Projesi bilim kurgu ve biyografi türünde bir yapım olacaktır. Ancak Guido Anselmi yaşadığı bir olay sebebiyle filmine olan iştahını yitirmiştir. Filmine yönelmeye çalışan Guido bir zaman sonra git geller ile birlikte flash backler yaşamaya başlar. Bu gidiş gelişlerde rüyalar ve fanteziler arasında sıkışıp kalmıştır. Yaşadığı olaylar onun gerçeklik hissini yitirmesine sebep olacaktır.

Fragman

Sekiz Buçuk, 8½, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın