Seninle Başım Dertte

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Seninle Başım Dertte, hayatını kaybeden eşinin yaptığı büyük bir hatayı telafi etmeye uğraşan bir kadının hikayesine odaklanıyor.

Orjinal Adı Nedir ?

En liberté!, The Trouble With You

Film Türü Nedir ?

Romantik-Komedi, Dram, Suç

Film Yönetmeni Kimdir ?

Pierre Salvadori

Film Oyuncuları Kimdir ?

Adèle Haenel, Pio Marmaï, Audrey Tautou, Damien Bonnard

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Nisan 2019

IMDb Puanı

6.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Seninle Başım Dertte, hayatını kaybeden eşinin yaptığı büyük bir hatayı telafi etmeye uğraşan bir kadının hikayesine odaklanıyor. Bir kahraman olarak kabul edilen merhum polis şefi Santi’nin karısı Yvonne, oğlu ile beraber Fransa’nın güneyinde yer alan bir sahil kasabasında yaşamaktadır. Genç kadının oğlu, ölen babasını kendisine idol ve rol model olarak belirlemiştir. Ancak Yvonne, herkesin gözünde bir kahraman statüsünde olan eşinin ölümünün ardından, onun aslında fazlasıyla yozlaşmış bir polis memuru olduğunu öğrenir. Üstelik kocası Santi, Antoine adında masum bir adamın boş yere sekiz yıl hapis cezasına çarptırılmasına da sebep olmuştur.

Yvonne, öğrendikleri nedeniyle çok büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Kocasının pisliğini temizlemek isteyen Yvonne, Antoine’ye yardımcı olmaya karar verir. Hapisten salıverilen Antoine’ya ulaşan genç kadın, kendisini bir eskort olarak tanıtmak zorunda kalır. Yvonne, hapisten çıktıktan sonra özgürlüğe alışmakta zorlanan, ruhsal dengesini fazlasıyla kaybetmiş Antoine’yi hayata geri döndürmek için üzerine düşen ne varsa yapmaya hazırdır.

Fragman

Seninle Başım Dertte, En liberté!, The Trouble With You, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın