Separation

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Separation film; Ressam bir baba olan Jeff ve avukat bir anne çekişmeli ilişkileri arasında kalan 8 yaşında Jenny ailesinin ilgisizliği ile büyüyen bir çocuktur.

Orjinal Adı

Die Heinzels – Rückkehr der Heinzelmännchen, The Elfkins: Baking A Difference

Film Türü Nedir ?

Fantastik, Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

William Brent Bell

Film Oyuncuları Kimdir ?

Rupert Friend, Brian Cox, Madeline Brewer

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

30 Nisan 2021

IMDb Puanı

4.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Separation film; Ressam bir baba olan Jeff ve avukat bir anne çekişmeli ilişkileri arasında kalan 8 yaşında Jenny ailesinin ilgisizliği ile büyüyen bir çocuktur. Babasının eserleri arasında ki “Grisly Kin” adlı kuklalarla kendine bir yaşam kurmuş ve yalnızlığını bu kuklalarla geçirdiği yaratıcı süreç ile gidermektedir. Ancak beklenmedik bir anda annesi Maggie’nin öldürülmesi ile hayatları bambaşka bir boyuta taşınmıştır. Annesinin babası Jenny’ nin velayeti için dava açmıştır ve bu arada da Bakıcı Samantha evin yeni kadını olmak için türlü yollar aramaktadır. Bu arada Jenny, evde meydana gelen bir takım gizemli olayları görebilen tek kişidir. Kuklalar ve ürkütücü bir takım karakterler evde gezmeye başlamıştır.

Fragman

Separation, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle