Sesinde Aşk Var

Puan Verin
Film Özeti

Sesinde Aşk Var, hayatına dair ciddi kararlar alma aşamasındaki bir genç kızın, aşık olması ile birlikte yaşadığı ikilemi beyaz perdeye yansıtıyor.

Film Türü

Gençlik, Romantik

Film Yönetmeni

Osman Taşçı

Film Oyuncuları

Burak Tozkoparan, Hayal Köseoğlu, Gizem Güneş, Deniz Barut, Feride Çetin

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

16 Ağustos 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Sesinde Aşk Var, hayatına dair ciddi kararlar alma aşamasındaki bir genç kızın, aşık olması ile birlikte yaşadığı ikilemi beyaz perdeye yansıtıyor. Deniz 17 yaşında bir genç kızdır ve küçük yaşta anne babasını kaybetmiştir. Dedesi ile birlikte yaşamaya başlayan genç kızın hayattaki en sevdiği şey şarkı söylemektir. Fakat dedesi Şükrü, Deniz’in şarkı söyleme hayallerine karşı çıkar. Ne kadar yetenekli olsa da dedesinin baskılarıyla kendini derslerine verir.  Günün birinde okula yeni gelen Rüzgar adında bir öğrenci ile tanışan Deniz’in hayatı değişmek üzeredir. Rüzgar, gitar çalan müzik tutkunu bir gençtir.  Rüzgar’la tanışması Deniz’in içindeki şarkı söyleme tutkusunu yeniden canlandırır. Fakat bu süreçte dedesinin rahatsızlığı yeniden kendini gösterir.

Dedesi ve müzik tutkusu arasında ikilem yaşayan Deniz, hayatının en zor kararını vermek üzeredir. Bu süreçte geçmişi ile ilgili büyük bir sır öğrenir. Bu sır sayesinde her şey bir anda ters yüz olacaktır.

Fragman

Sesinde Aşk Var, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın