Sessiz Kalma

6.3/10 - (100 {Puan})

Sessiz Kalma filmi, 11 Ocak 2023 tarihinde Netflix dijital platformunda vizyona giren Dram türünde bir yapımdır. 1 saat 45 dakika süreye sahiptir. Filmin Baş rollerinde Julieta Egurrola, Teresa Ruiz, Kenya Cuevas gibi isimler yer almaktadır.

Sessiz Kalma Filmi Konusu | İnceleme | Yorumları

Julia’nın kızı Geri kaybolmuştur. Kaybolan kızını aramak için destek gruplarına katılan Julia, gördükleri şiddet sebebiyle hayatları rayından çıkan diğer kadınlar ile bir bağ kurmayı başarır. Kadınlara karşı gösterilen şiddete sessiz kalınmakta, hayatları mahvolan bir çok kadın sesini duyurmakta zorluklar yaşamaktadır. Julia, kızını aramak için katıldığı destek gruplarında birbirinden farklı hikayelere sahip kadınlar ve onların acı dolu hayat hikayeleri ile yüz yüze kalacaktır.

Ayrıca aşağıdaki filmlerde ilginizi çekebilir.

Baltalı Otostopçu

Solgun Mavi Gözler

Hayata Röveşata Atan Adam

Gasp

Ai

Sessiz Kalma filmi gibi Dram türündeki filmlerden hoşlanıyorsanız benzer filmleri Dram Filmleri kategorimizden takip edebilirsiniz.

Sitemiz www.heavytrend.com‘u takip ederek vizyona giren ve girecek filmlerden haberdar olabilirsiniz.

Sessiz Kalma filmi full izle, inceleme, yorumları, eleştiri, ekşi, fragmanı, kadrosu, başrol oyuncuları, IMDB puanı, kaç saat, süresi, senaryo, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, bütçe

Yorum yapın