Sevda Mecburi İstikamet

Puan Verin

Sevda Mecburi İstikamet filmi, 6 Ocak 2023 yılında vizyona giren Dram ve Aile türünde bir yapım olup, 1 saat 37 dakika süreye sahiptir. Yönetmenliğini Çağan Irmak‘ın üstlendiği filmin baş rollerinde Selçuk Yöntem, Selin Şekerci, Kubilay Aka yer almaktadır.

Sevda Mecburi İstikamet Filmi Konusu

Selim, Yeşilçam’da oldukça başarılı birisidir. Bir film çekimi sırasında Sevda isimli genç bir kıza aşık olur. Evlenirler ve Suna isminde bir kızları olur. Her şey çok güzel ilerlerken Suna 4 yaşına bastığında otizm teşhisi konur. Selim bir yanda kariyeri diğer yanda ise ailesi arasında kalır. Kızını ve eşini, Çanakkale’de yaşamakta olan ailesinin yanına gönderir. Selim kısa süre içinde kendini tekrar yoğun bir şekilde işlerine verir. Ancak bir süre sonra eşi Sevda’nın hasta olduğunu öğrenir. Sevda bir süre sonra hayatını kaybedince Selim artık büyümüş bir kız olan Suna için işlerini geride bırakır ve onunla yarım kalan hikayesine devam eder.

Sevda Mecburi İstikamet Filmi Oyuncuları

Selçuk Yöntem, Selin Şekerci, Kubilay Aka

Sinemaseverlerin uzun süredir merakla beklediği Sevda Mecburi İstikamet filmi sinema salonlarında gösterime girdi. Filmin çekimlerine başlandığı günden bu yana görsel ve yazılı basında çıkan haberler ile merak uyandıran film yayınlanan fragmanı ile de oldukça büyük ilgi çekmişti. Sevda Mecburi İstikamet filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin yayınlanan fragmanı ve konusu dikkate alındığında izleyicilerden tam not alacağını şimdiden belirtebiliriz. Sevda Mecburi İstikamet filmi ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler bu haberimizde…

Yorum yapın