Sevdiğim Tüm Erkeklere 3: Şimdi ve Sonsuza Dek

Puan Verin
Film Özeti

Lara Jean, hayatının en güzel zamanlarını ve en güzel yazını yaşamaktadır. Erkek arkadaşı Peter ile araları oldukça iyidir ve çok güzel romantik zamanlar geçirmektedirler.

Film Türü

Romantik – Komedi

Film Yönetmeni

Michael Fimognari

Film Oyuncuları

Lana Condor, Noah Centineo, Jordan Fisher

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Şubat 2021

IMDb Puanı

6.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Lara Jean, hayatının en güzel zamanlarını ve en güzel yazını yaşamaktadır. Erkek arkadaşı Peter ile araları oldukça iyidir ve çok güzel romantik zamanlar geçirmektedirler. Bu sırada babasının evlenme kararı alması ile düğün hazırlıklarına başlamıştır. Bu sırada kardeşi Margot’ ın yaz tatili için geleceğini öğrenmesi ile mutluluğuna mutluluk katılmıştır. Lara, bu yoğun tempo ile baş etmeye çalışırken diğer yandan kendi hayatı ile de ilgili önemli kararlar almak zorunda olduğu bir dönem içindedir. Üniversite için evinden uzağa gitmek zorundadır ve bu süreçte Peter ile olan ilişkisi nasıl yürüyecektir gibi aklını karıştıran büyük sorunları vardır.

Fragman

Sevdiğim Tüm Erkeklere 3: Şimdi ve Sonsuza Dek izle, Sevdiğim Tüm Erkeklere 3: Şimdi ve Sonsuza Dek, tek parça, Türkçe Dublaj, 720p, 1080p, Film eleştirisi yorumları, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Film fragmanı, imdb puanı