Sevgilimden Son Mektup

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Sevgilimden Son Mektup film; The Last Letter From Your Lover, kariyerinde başarılı bir gazeteci olan Ellie, çalıştığı gazetenin arşivinde araştırma yaptığı sırada bir dizi mektup ile karşılaşır.

Orjinal Adı

The Last Letter From Your Lover

Film Türü

Dram, Romantik

Film Yönetmeni

Augustine Frizzell

Film Oyuncuları

Shailene Woodley, Felicity Jones, Callum Turner

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Temmuz 2021

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Sevgilimden Son Mektup film; The Last Letter From Your Lover, kariyerinde başarılı bir gazeteci olan Ellie, çalıştığı gazetenin arşivinde araştırma yaptığı sırada bir dizi mektup ile karşılaşır. Merakla mektupları okumaya başladığında ise iki sevgilinin birbirlerine yazdıkları mektuplar olduğunu anlar. Mektuplar, Jennifer Sterling ile Anthony O’Hare 1960’lı yıllar da yaşamış iki tutkulu aşığın kaleminden hazırlanmıştır.

Ellie, heyecanla mektupları okumayı sürdürdükçe git gide iki aşığın hayatlarına dahil olduğunu hissetmeye başlamıştır. Mektupların büyüsüne kapılan Ellie, bu aşk hikayesinin o yıllarda yaşanan gizli bir aşk hikayesi olduğunu anlamıştır. Ellie, artık bu iki gizemli aşığın kim olduğunu öğrenmeye ve aşk hikayelerinin nasıl sona erdiğini öğrenmeye karar vermiştir.

Fragman

Sevgilimden Son Mektup, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle