Sevimli Dostlar

Puan Verin
Film Özeti

Sevimli Dostlar, hayvanlarla konuşabilen genç bir kızın hikayesi beyaz perdeye yansıtılıyor. Lilli Susewind on bir yaşındadır ve çok özel bir yeteneğe sahiptir.

Orjinal Adı

Liliane Susewind – Ein tierisches Abenteuer, Little Miss Dolittle

Film Türü

Komedi, Aile

Film Yönetmeni

Joachim Masannek

Film Oyuncuları

Malu Leicher, Aylin Tezel, Peri Baumeister, Christoph Maria Herbst, Meret Becker

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

5 Temmuz 2019

IMDb Puanı

5.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Sevimli Dostlar, hayvanlarla konuşabilen genç bir kızın hikayesi beyaz perdeye yansıtılıyor. Lilli Susewind on bir yaşındadır ve çok özel bir yeteneğe sahiptir. Genç kız, hayvanlarla konuşarak iletişim kurabilmektedir ancak bunu ailesi haricinde kimse öğrenmemelidir. Sahip olduğu bu yetenek sebebiyle zaman zaman zor durumlar yaşamaktadır. Lilli ve ailesinin, yaşanan son olaylardan sonra başka bir yere taşınmaktan başka çaresi kalmaz. Ailece hep birlikte yepyeni bir hayata başlarlar. Genç kız bu defa her şeyi kontrolü altında tutacağına ve bu sırrı kimseye açmayacağına dair söz verir. Fakat yaşananlar pek de onun arzuladığı gibi gerçekleşmez. Şehirdeki hayvanat bahçesinde yaşayan bebek fil Ronny, bir hayvan hırsızı tarafından kaçırılır.

Bunun üzerine hemen harekete geçen Lilli, Ronny ve diğer hayvanları her ne pahasına olursa olsun kurtarmaya kararlıdır. Lilli, yeni okulundaki en iyi arkadaşı Jess ile beraber çok zorlu bir maceraya atılır.

Fragman

Sevimli Dostlar, Liliane Susewind – Ein tierisches Abenteuer, Little Miss Dolittle, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın