Sevimli Ejderha Kokonat Ormanda Şenlik

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Sevimli Ejderha Kokonat Ormanda Şenlik, eğlence dolu bir tatile yelken açan ejderha Kokonat ve sevimli arkadaşlarının yaşadığı macera dolu olayları konu alıyor.

Orjinal Adı

Coconut The Little Dragon: Into The Jungle

Film Türü Nedir ?

Animasyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Anthony Power

Film Oyuncuları Kimdir ?

Max von der Groeben, Carolin Kebekus, Dustin Semmelrogge

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

29 Mart 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Sevimli Ejderha Kokonat Ormanda Şenlik, eğlence dolu bir tatile yelken açan ejderha Kokonat ve sevimli arkadaşlarının yaşadığı macera dolu olayları konu alıyor. Minik ateş ejderhası Kokonat, en yakın dostları vejetaryen ejderha Oscar ve kirpi Matilda ile beraber stresten uzak, eğlence dolu bir tatil yapmaya karar verir. Ekip, başlarına geleceklerden bihaber olarak  gizemli bir yaz kampına gitmek için vapura biner ve yolculuğa çıkar. Kamp alanına ulaştıklarında onları bekleyen şey ise hayal ettiklerinden çok farklıdır.

Kaybolmuş bir ejderha, ürkütücü su ejderhaları ve etobur bitki çeşitleriyle dolu olan kamp yerini gören Kokonat ve dostları, şimdiye kadarki en berbat tatilleri ile karşı karşıya olduklarını fark eder. Kamp yerinde kendilerine yeni dostlar da edinen Kokonat ve arkadaşları, etobur bitkileri alt etmek için birlikte hareket etmeye karar verir. Güç birliği yapan Kokonat ve arkadaşları, tatillerini düşledikleri gibi bir hale getirmeyi başarabilecekler midir?

Fragman

Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik, Coconut The Little Dragon: Into The Jungle, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın