Sevimli Sihirbazlar

Puan Verin
Film Özeti

Sevimli Sihirbazlar, bir karıncayiyen olan ve kasabayı satın alan Mr. Whatnot, kasabayı devasa bir alış veriş merkezine dönüştürmeyi planlamaktadır.

Orjinal Adı

Groundhog Dave

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

James Snider

Film Oyuncuları

Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Aralık 2019

IMDb Puanı

6.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Sevimli Sihirbazlar, bir karıncayiyen olan ve kasabayı satın alan Mr. Whatnot, kasabayı devasa bir alış veriş merkezine dönüştürmeyi planlamaktadır. Bu nedenle kasabada birçok değişiklik yaşanmaktadır. Gökyüzü bulutlarla kaplanmış, çiçeklerde değişimler söz konusu olmaya başlamıştır. Mevsim Sihirbazı olan Dave, kasabada hava tahmini yapmak için dışarı çıktığı zaman bu değişikliklere birer birer şahit olur. Yaşamakta olduğu kasabayı eski haline getirmeyi amaçlayan Dave ve arkadaşları büyük bir mücadeleye başlarlar.
Yaşadıkları kasabada gerçekleşen büyük değişimleri fark eden Dave ve sevimli arkadaşlarının, kasabayı satın alarak dev bir alış veriş merkezine dönüştürmeye çalışan karıncayiyen Mr. Whatnot ile olan mücadelesinin anlatıldığı bu film küçük yaştaki çocukların oldukça hoşuna gidecek.

Fragman

Sevimli Sihirbazlar, Groundhog Dave, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın