Şeytan Göz

Puan Verin
Şeytan Göz – Demon Eye Film Özeti Nedir ?

Şeytan Göz, babasının esrarlı bir şekilde gerçekleşen ölümünü araştıran genç bir kadının yaşadıklarını perdeye aktarıyor.

Orjinal Adı

Demon Eye

Şeytan Göz – Demon Eye Film Türü Nedir ?

Korku

Şeytan Göz – Demon Eye Film Yönetmeni Kimdir ?

Ryan Simons

Şeytan Göz – Demon Eye Film Oyuncuları Kimdir ?

Darren Day, Liam Fox, Kate James, Ellie Goffe, Jimmy Allen

Şeytan Göz – Demon Eye Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Mayıs 2019

Şeytan Göz – Demon Eye IMDb Puanı

3.2

Şeytan Göz – Demon Eye Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Şeytan Göz, babasının esrarlı bir şekilde gerçekleşen ölümünü araştıran genç bir kadının yaşadıklarını perdeye aktarıyor. Genç bir kadın, çok sevdiği babasını kaybettikten sonra büyük bir yıkım yaşar. Babasının gizemli ölümünün ardındaki sır perdesini aralamaya kararlı olan kadın, babasına ait köy evine doğru yola çıkar. İşe yarar bir ipucu elde etme umuduyla evin altını üstüne getiren genç kadın, büyücülükle bağlantılı olduğunu düşündüğü lanetli bir muska keşfeder. Muskanın bazı mistik ve karanlık güçler barındırdığını fark eden genç kadın, en büyük arzusunun yerine getirilmesi karşılığında ona musallat olacak olan iki amansız iblisin kilidini açar.

Şeytan Göz – Demon Eye Fragman

Şeytan Göz, Demon Eye, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın