Şeytan-i İns

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Şeytan-i İns, geçmişiyle ilgili gerçekleri öğrenmek için doğduğu köye geri dönen genç bir adamın hikayesini beyaz perdeye taşıyor.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Gökhan Arı

Film Oyuncuları

Emre Özmen, Derya Çavuşoğlu, Bertan Dirikolu, Oğuz Şenol, Damla Özovalı

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Mart 2019

IMDb Puanı

3.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Şeytan-i İns, geçmişiyle ilgili gerçekleri öğrenmek için doğduğu köye geri dönen genç bir adamın hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Anne ve babasını yıllar önce kaybeden Semih, yaşamını anneannesi ile beraber İstanbul’da sürdürmektedir. Her ne kadar Semih, anne ve babasının trafik kazası sonucu hayatlarını kaybettiğini biliyor olsa da, aslında gerçekler hiç de öyle değildir. Semih’in ailesi, otuz yıl önce işledikleri bir günah yüzünden ölmüştür. Semih her ne kadar yaşananları hiç bilmese de, son zamanlarda huzursuz edici rüyalar görmeye başlayınca, geçmişini sorgulama ihtiyacı duyar. Artık geçmişi hakkında saklı kalan tüm gerçekleri öğrenmek için can atan Semih, bunun için doğduğu köye gitmeye karar verir.

Bu yolculukta onu, sevgilisi Aylin ve ortak arkadaşları Efe ile Burcu da yalnız bırakmaz. Fakat köye ulaştıklarında hiç öngörmedikleri olaylarla karşı karşıya gelirler. Semih bir yandan başlarına gelen tuhaf ve ürpertici olaylardan sıyrılmaya çalışırken, diğer yandan da Salih adında bir adamı aramaya başlar. Salih, Semih’in aradığı tüm cevaplara sahiptir ve geçmişteki günahların bedelini Semih’e ödetmeye çoktan karar vermiştir.

Şeytan-i İns, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın