Şeytan Kapanı Filmi (2022) | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı İzle

Puan Verin

Bu yıl içerisinde vizyona gireceği duyurulan Şeytan Kapanı filmi nihayet gösterime girdi ve birçok sinema salonunda yayınlanmaya başladı. Öncelikle ilgi çekici konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Şeytan Kapanı filmi yayınlanan fragmanı ile izleyicilerin film ile ilgili beklentilerini bir üst seviyeye taşıdı. Şeytan Kapanı filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, oyuncuları ve fragmanı ile birlikte birçok ilgi çekici detaya haberimizde yer verilmiştir.

Şeytan Kapanı Filmi Türü

Korku, Gerilim

Şeytan Kapanı Filmi Vizyon Tarihi

28 Ekim 2022

Şeytan Kapanı Filmi Oyuncuları

Jacqueline Byers, Virginia Madsen, Colin Salmon

Şeytan Kapanı Filmi IMDB Puanı

5.2

Şeytan Kapanı Filmi Konusu

Film, şeytan çıkarma uygulamasını gerçekleştirecek olan rahibe Ann’in, kendi geçmişiyle bağlantılı şeytani bir güçle karşı karşıya gelmesini anlatıyor.
25 yaşındaki rahibe Ann, geçmişte annesine musallat olan ve gençliği boyunca kaçtığı şeytanla yeniden yüzleşmek zorunda kalır. Vatikan tarafından Amerika ve dünyanın farklı ülkelerinde açılan, şeytani güçlerle mücadele eden bir okulda gözlemci olur. Ancak çok kısa zamanda Ann’in diğer tüm öğrencilerden farklı bir güce sahip olduğu ortaya çıkar.

Yorum yapın